Aranżacja łazienki w stylu minimalistycznym

Minimalistyczne łazienki doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, które są bardzo harmonijne i nie zawierają zbędnych elementów. Wybór odpowiednich, wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o detale sprawia, że wnętrze jest niezwykle atrakcyjne i ponadczasowe. Obecnie dużą popularnością cieszą się płytki łazienkowe, które inspirowane są naturalnymi surowcami. Jest to kamień, marmur lub drewno — te materiały doskonale wyglądają nie tylko w łazience, ale również pasują do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. Płytki Cerim charakteryzują się znakomitym wykończeniem, dbałością o najdrobniejsze szczegóły — to połączenie harmonijnej natury z surową nowoczesnością.

Płytki gresowe inspirowane naturą

Gres jest doskonałym materiałem do aranżowania przestrzeni. Płytki gresowe Cerim świetnie sprawdzają się na podłogach oraz na ścianach. Są też powszechnie stosowanie do wykończenia tarasów lub do tworzenia podestów i ścieżek w ogrodach. Płytki imitujące naturalne minerały, np. marmur lub kamień, wyglądają znakomicie w dużych wnętrzach. Cerim to wyraz elegancji, dobrego gustu oraz harmonii z naturą. Każda płytka jest wyjątkowa i do złudzenia przypomina drogocenne kamienie. Łazienka urządzona przy użyciu płytek gresowych wygląda imponująco, ale też jest niezwykle funkcjonalna. Gres jest materiałem, który staje się wysoce antypoślizgowy oraz nie nasiąka. Duże płytki pochodzące od włoskiego producenta są produktem najwyższej jakości, który z pewnością odmieni każde wnętrze.

Podłoga przypominająca marmur — łazienka królewska

W dużych łazienkach niesamowicie wyglądają płytki, które imitują marmur. Charakteryzują się delikatnym połyskiem, który wprowadza do wnętrza luksus. Wysoka jakość płytek Cerim sprawia, że podłoga do złudzenia przypomina naturalny surowiec. Pięknie komponuje się z białymi ścianami, z naturalnym drewnem oraz z połyskującymi dekoracjami. Jasny, beżowy marmur znakomicie wygląda również we wnętrzach, które zostały urządzone w stylu skandynawskim. Ciepłe kolory sprawiają, że pomieszczenia stają się niezwykle przytulne, co jest dużym atutem. Cerim to również płytki matowe, czarne ze złotymi wstawkami. Takie rozwiązanie doskonale wpasowuje się w elegancki i ekskluzywny styl glamour. Dodatki złota będą się pięknie komponować z odpowiednią armaturą łazienkową lub wyjątkowymi dekoracjami. Należy również zaznaczyć, że płytki są odporne na zabrudzenia i łatwe do wyczyszczenia, duża dbałość producenta o ich jakość ułatwia ich równe i estetyczne położenie na podłogach oraz na ścianach.