Świece ozdobne – romantyczna dekoracja sali weselnej

Świece ozdobne to doskonały wybór dla par, które chcą nadać swojej sali weselnej wyjątkowy klimat romantyzmu i elegancji. Znakomicie sprawdzą się jako element wystroju stołów, a także jako dekoracja wazonów ustawionych wokół sali. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, świece ozdobne mogą dopasować się do każdego stylu wesela. Oto trzy pomysły na ich wykorzystanie w dekoracji sali weselnej.

Świece ozdobne jako centralny punkt dekoracji stołu

Świece ozdobne to wspaniały wybór jako centralny punkt dekoracji stołu weselnego. W zależności od stylu i kolorystyki wesela, można wybrać świece o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Można też zdecydować się na świece w szklanych kloszach, które odbiją światło i dodadzą jeszcze więcej blasku na stole. Warto zastanowić się nad ustawieniem świec na ozdobnych podstawkach, które dodadzą elegancji i podkreślą ich wyjątkowość. Taki prosty, a zarazem skuteczny element dekoracji stołu weselnego na pewno zostanie zauważony przez gości i dodatkowo wpłynie na romantyczny klimat wesela.

Świece ozdobne w wazonach z kwiatami

Świece ozdobne doskonale sprawdzą się także jako element dekoracji wazonów z kwiatami na weselu. Kolorowe kwiaty i świeczki w delikatnych odcieniach to idealne połączenie, które doda uroku i romantyzmu na sali weselnej. Dobrze jest wybrać wazy o różnych kształtach i rozmiarach, które urozmaicą aranżację stołów weselnych. Świece ozdobne można umieścić w wazonach, które stoją na stole lub na parapecie okna, co z pewnością wpłynie na całą atmosferę wesela. Ta prosta, a zarazem piękna dekoracja sprawi, że goście będą czuli się jeszcze bardziej zaproszeni do romantycznego świata wesela.

Świece ozdobne na ścianach sali

Świece ozdobne to także świetny wybór, jeśli chodzi o dekorację ścian sali weselnej. Można wybrać ozdobne ramki, w których umieści się świece i zawiesić je na ścianach. Dzięki temu pomysłowi, goście będą mogli podziwiać romantyczne światło świec, a jednocześnie cieszyć się pięknymi widokami z sali weselnej. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie świec w ozdobnych klatkach, które można powiesić na ścianie lub umieścić na parapecie okna. Ta prosta, a zarazem stylowa dekoracja ścian sali weselnej na pewno przyciągnie uwagę gości i urozmaici całą aranżację sali.