Lodówka Samsung Bespoke, czyli chłodziarka skrojona na miarę

Zapewne każdy i każda z nas marzy o takim sprzęcie domowym, który przez długie lata będzie cieszył swoich użytkowników. Dzięki takim urządzeniom, jak lodówka Samsung Bespoke, jest to możliwe! Bespoke to lodówka Samsung modułowa, którą każdy użytkownik może dopasować do swoich preferencji i potrzeb. Sprawdź, dlaczego nie będziesz musiał wymieniać lodówki po każdym remoncie kuchni! 

Lodówka Samsung Bespoke – modułowe rozwiązanie do każdej kuchni 

Czym jest lodówka Samsung Bespoke? To przede wszystkim lodówka Samsung modułowa, co oznacza, że różne jej elementy można zestawiać ze sobą zgodnie ze swoimi potrzebami. W przypadku klasycznych lodówek jesteśmy niejako skazani na to, jak dany producent zaprojektował swoje urządzenie i nie mamy możliwości przykładowo dołożenia do niej kolejnej zamrażarki, kiedy powiększy się nasza rodzina. W przypadku lodówek Samsung kolorowych jest to jak najbardziej możliwe. 

Lodówka Samsung Bespoke to moduły, które można ze sobą łączyć. Do wyboru mamy zarówno moduły lodówek, jak i zamrażarek. Obie to opcje są dostępne w wielu różnych rozmiarach, co pozwoli stworzyć nam naprawdę unikalną lodówkę, wręcz skrojoną na miarę pod nasze preferencje. 

Chociaż konfiguracja modułów jest niezwykle istotna w kontekście funkcjonalności, nie zapominajmy o ich designie. W przypadku tej lodówki Samsung, kolorowe zabudowy drzwi także mogą być ze sobą zestawiane i wymieniane. Producent przewidział dla nas bardzo szeroką gamę barw, od klasycznej bieli, przez nowoczesne, pastelowe kolory, do czarnego matu. Dzięki temu nasza lodówka będzie mogła być jeszcze bardziej wyjątkowa – będzie ją wyróżniał nie tylko niecodzienny rozkład chłodziarki i zamrażarki, ale także paleta kolorów. 

Lodówka Samsung – modułowa funkcjonalność 

No dobrze, wiemy już całkiem sporo o możliwości konfiguracji i zestawiania ze sobą poszczególnych modułów, jednak jak lodówka Samsung Bespoke radzi sobie ze swoim podstawowym zadaniem, czyli przechowywaniem naszej żywności? Bardzo dobrze dzięki użytym w niej rozwiązaniom technologicznym. Poznajmy je! 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w lodówce Samsung Bespoke może być technologia Space Max, która oznacza dużą ładowność lodówki bez jednoczesnej konieczności jej ogromnych rozmiarów. W Samsung Bespoke będziesz mógł zmieścić wiele produktów. 

Innym świetnym rozwiązaniem zastosowanym w tej lodówce jest specjalna szafka Humidity Fresh. To dolna szuflada naszej chłodziarki, która ma nieco wyższy poziom wilgotności niż reszta wnętrza lodówki. To rozwiązane pomaga zachować optymalną świeżość wielu rodzajom produktów, takim jak owoce czy warzywa. Po wyjęciu ich z szuflady Humidity Fresh nie będziemy musieli absolutnie obawiać się o ich smak – przez długi czas będą mogły być tak soczyste, jak chwilę po przyniesieniu ich ze sklepu. 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.